Największa w Polsce mobilna wyszukiwarka Wirtualnych Asystentek i Asystentów oraz zleceń.

 
 
 
 
Strona główna > Aktualności > Zatrudnij Wirtualnego Asystenta

Dodano 2021-02-24 (komentarzy 0)

Zatrudnij Wirtualnego Asystenta

Wróć do listy artykułów
Zatrudnij Wirtualnego Asystenta
Zatrudnij Wirtualnego Asystenta

Dlaczego, szczególnie teraz, w dobie pandemii, zatrudnienie Wirtualnej Asystentki opłaci się każdej firmie?

 

Jak już pisałem w poprzednim artykule, Wirtualna Asystentka (są to również mężczyźni ;)), to osoby które wykonują swoją pracę zdalnie. Cały swój świat i życie mają tak ułożone, aby móc pracować najbardziej efektywnie z dowolnego miejsca na świecie. Bez przerwy się szkolą, testują nowe narzędzia i trendy pracy zdalnej. Cały swój warsztat (komputery, programy, telefon etc.) finansują z własnych środków. Wszechstronna wiedza przekracza znacznie kompetencje tradycyjnego pracownika.

 

Nawiązując współpracę z takim pracownikiem zdalnym, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów poza ustalonym wynagrodzeniem. I otrzymasz za to fakturę - bo często są to osoby prowadzące własną działalność gospodarczą.

 

Nie musisz płacić ZUS-u, kupować komputera, nie obowiązuje Cię Kodeks Pracy, nie martwisz się zwolnieniami lekarskimi - czysta umowa biznesowa. 

 

A teraz zobacz: pracownik otrzymujący najniższe wynagrodzenie, wg wyliczeń na 2021 r.  to koszt 3373,44 zł (tzw. brutto pracodawcy). Taki pracownik nie jest wykwalifikowany, w żaden sposób przeszkolony... Ile musisz jeszcze zainwestować?

 

Zatrudniając Wirtualną Asystentkę, wykupujesz określoną liczbę roboczogodzin. Ceny wahają się od 40 do 80 zł netto za godzinę, w zależności od umiejętności. Ale uwierz mi, nawet początkująca Wirtualna Asystentka bije na głowę przeciętnego pracownika w każdym zakresie. Masz 100% pewności, że zrobi dokładnie to, czego potrzebujesz, a nawet zasugeruje dodatkowe możliwości lub wydajniejsze rozwiązania od tych, z których aktualnie korzystasz.

 

Załóż darmowe konto użytkownika i wystawiaj zlecenia - a trafisz na odpowiednią osobę.

 

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto